Kombinovaná výuka na naší škole

Zkušenost distančního vzdělávání nás přivedla k myšlence zavedení kombinované výuky do konceptu naší školy jako jedné z možností pro děti a rodiče (vedle klasické plně prezenční formy). Od září 21/22 mohou v naší škole studovat děti od 3. třídy v kombinaci prezenční a distanční (online) formy. To nám umožní vyjít vstříc různým potřebám dětí, které se krom toho naučí různým formám práce a způsobům komunikace. Jako tomu je i v reálném životě.

Koncept kombinované výuky se mi líbí a (nezávazně) chci přihlásit své dítě do školy

na základě nezávazné přihlášky se s vámi spojíme a domluvíme na schůzce, kde si společně o všem popovídáme

Jak funguje kombinovaná výuka?

Výuka bude od září 2021 fungovat ve schématu, kdy jsou děti 4 dny fyzicky ve škole s ostatními a jeden den (nejspíš pátek) se učí distančně, tzn. online z domova.

Distanční (online) výuka probíhá pod přímým vedením našeho průvodce, který je daný den s dětmi v online spojení.

V případě, že se děti nemohu učit online z domova, mohou k online výuce využít prostor školy, kde budou pod dohledem našeho průvodce.

Pro koho je kombinovaná výuka určena?

Určena je pro děti od 3. třídy.
Vhodná může být zejména pro děti:

• které jsou ze vzdálenějších regionů a dojíždění do školy je pro ně větší zátěž
  • které jsou zvyklé pracovat samostatněji a jsou zvyklé řídit si svůj čas a práci
  • kterým vyhovuje online prostředí
  • které kvůli svým dalším aktivitám nemohou každý den do školy (věnují se sportu, umění nebo jiným aktivitám, které je omezují v pravidelné docházce do školy)

Jak se lze přihlásit?

• Projděte si i zbytek našeho webu, zda jste v souladu s naším konceptem výuky.
  • Vyplňte předběžnou (nezávaznou) přihlášku. Na jejím základě se s vámi spojíme a domluvíme se na setkání, kde si společně o všem popovídáme.
  • Samozřejmě se s námi můžete kdykoliv spojit i jinak a zeptat se na cokoliv, co vás zajímá.